Opinie

  • Tadeusz Michalik

Zapaśnik stylu klasycznego, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Tokio, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Co tutaj mówić, przygotowanie motoryczne zacząłem z Piotrkiem rok przed Igrzyskami w Tokio. Z Tokio wróciłem z brązowym medalem Olimpijskim. W pełni zaufałem w trening, które mi rozpisywał, a dzięki którym byłem przygotowany w 100% do startu w Tokio. Dołożył swoją cegiełkę!

  • Kamil Rybicki

Zapaśnik stylu wolnego, uczestnik igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy i Świata, wielokrotny Mistrz Polski.
Współpraca z Piotrem jest na najwyższym poziomie. Indywidualnie ułożony plan pod braki/potrzeby zawodnika. Pełne zaangażowanie ze strony trenera, szybko przesyłane plany, natychmiastowe odpowiedzi na zadawane pytania, korekcja planu jeśli nie ma możliwości wykonania ćwiczenia. Każdy etap również szczegółowo wyjaśniony, wiem czemu służy to co robię. Szczególnie darze Piotra zaufaniem ponieważ sam trenował zapasy, co jest dla mnie bardzo ważne, bo rzadko który trener przygotowania fizycznego miał okazję doświadczyć tego sportu w pełni na własnym organizmie. Cieszę się, że mam możliwość współpracy z takim człowiekiem!

  • Natalia Strzałka

Zapaśniczka, Mistrzyni Europy, medalistka młodzieżowych igrzysk olimpijskich, wielokrotna Mistrzyni Polski.
Piotrek w swojej pracy łączy profesjonalizm, zaangażowanie, pasję, indywidualne podejście do sportowca, fachową wiedzę i motywację. Każdy trening to ogromna porcja wysiłku i mądrej pracy. Polecam.

  • Dominika Filec

Zawodniczka Muaythai, Kick-Boxing, uczestniczka World Games, medalista Mistrzostw Europy, Mistrzyni Polski.
Trener Piotrek poprawił moje zdolności motoryczne, które pomogły mi się wyróżnić na tle przeciwniczek. Wspólnie udało nam się zdobyć wiele prestiżowych tytułów i wnieść moją formę na szczyt. W przeciągu naszej 2,5 rocznej pracy udało nam się wspólnie wygrać pas zawodowego Mistrza Polski, walki zawodowe, tytuł Mistrza Polski Muaythai, brąz na Mistrzostwach Europy oraz reprezentować Polskę na olimpiadzie World Games. Jestem bardzo zadowolona z wspólnej pracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc, trener wyróżnia się indywidualnym podejściem, wyrozumiałością oraz licznymi szkoleniami. Uważam, ze jest to jeden z najlepszych fachowców w prowadzeniu zawodników.

  • Sebastian Jezierzański

Zapaśnik stylu wolnego, brązowy medalista Mistrzostw Europy, 5 zawodnik Mistrzostw Świata, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.
Z Piotrkiem zacząłem współprace wraz z rozpoczęciem pandemii Covid-19, w kwietniu 2020 roku. Ciężko przepracowany pierwszy okres przygotowawczy zaowocował już po 5 miesiącach, kiedy zdobyłem tytuł Mistrza Polski, wygrywając wtedy po raz pierwszy z czołowym zawodnikiem w mojej kategorii wagowej. W następnym roku było jeszcze lepiej, ciągły progres i zdobywanie kolejnych medali na arenie międzynarodowej. Rok 2022 był przełomowy w mojej karierze sportowej – zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Europy oraz 5 miejsca w Mistrzostwach Świata utwierdziło mnie, że współpraca z Piotrkiem to „strzał w 10”. Piotrek indywidualnie podchodzi do każdego zawodnika, razem omawiamy cele i kolejne cykle treningowe, a dzięki temu, że wywodzi się z zapasów rozumie specyfikę sportu. Wierzę, że z jego wiedzą i zaangażowaniem osiągnę cel jakim jest medal w Paryżu.

  • Gerard Kurniczak

Zapaśnik stylu klasycznego, Mistrz Świta kadetów, wielokrotny Mistrz Polski.
Współpraca z CrossTrening Racibórz w szczególności z trenerem Piotrem Żurawikiem to w 100% mądrze prowadzony trening, systematyczność, podejście do zawodnika, poświęcenie swojej pracy i progres na poziomie zdobywanej wiedzy trenerskiej tak aby trening był jak najlepiej przystosowany do dyscypliny jaką trenuje – zapasy. Współpraca online również jest możliwa, ja z niej skorzystałem i jak najbardziej wykorzystuje wiedzę jaką mi przekazano z rąk trenera.

  • Piotr Kuczera

Judoka, uczestnik igrzysk olimpijskich, medalista Mistrzostw Europy, wielokrotny Mistrz Polski. .
Przygotowanie motoryczne z Piotrem Żurawikiem to nie tylko suchy plan treningowy wysłany na e-maila, ale zaangażowana współpraca – ciągły kontakt i ustalenia, dzięki temu czuje, ze jestem w optymalnej formie. Ma ogrom wiedzy i doświadczenia. POLECAM!